Cwitt Dental

Aktualności

Autoryzowane centrum frezowania łączników indywidualnych Thommen Medical

Mamy zaszczyt ogłosić, że po roku skomplikowanego procesu weryfikacji „Laboratorium Wiligała” z Chojnic zostało autoryzowanym centrum frezowania łączników indywidualnych Thommen Medical. Pozytywne przejście restrykcyjnych, szwajcarskich norm daje Państwu gwarancję najwyższej jakości produktu i imponującej estetyki.

więcej
Sukces naszej katowickiej konferencji
Katowicka konferencja „Nowe Trendy w Endodoncji”, która odbyła się 26-27 maja 2017 w Hotelu Park Diament w Katowicach zakończyła się dla nas wielkim sukcesem. Wg opinii uczestników w skali 1 do 10 została oceniona na 9,6. To dla nas zaszczyt i ogromna motywacja do dalszej pracy!
 
więcej
Fantastyczne wyniki THOMMENA w 2016 roku!!!

Zazwyczaj reklamacje i zwroty w firmie nie są powodem do dumy… Jednak NIE w naszym przypadku! Każdego roku, rozpatrujemy Państwa reklamacje i przeprowadzamy własne, wewnętrzne statystyki.

więcej
Fotorelacja z zabiegu z wykorzystaniem bloku kostnego firmy Bionnovation

W zeszłym tygodniu został przeprowadzony zabieg z wykorzystaniem bloku kostnego firmy Bionnovation, produktu bardzo cenionego przez naszych klientów.
Poniższe zdjęcia przedstawiają jedną z technik użytkowania. Zdjęcia udostępniamy dzięki uprzejmości dr Wojciecha Świątkowskiego i dr Łukasza Czupkałło z Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie prowadzonego przez prof. dr hab. n. med. Mansura Rahnama.

więcej
Dr med. dent. Ueli GRUNDER na Konferencji QUINTESSENCE i fantastyczne nagrody!

Firma C. Witt Dental zaprasza na odwiedzenie naszego stoiska i wykład jednego z największych autorytetów szwajcarskiej implantologii dr med. dent. Ueli GRUNDER'a, który będzie miał miejsce podczas konferencji Kwintesencji  IMPLANTY: Idea - Sztuka - Praktyka 2016 w piątek, 18 listopada 2016r.  w godz. 16:30–-18:00. W związku z tym wydarzeniem i organizowaną przez nas Konferencją z dr Grunderem w przyszłym roku mamy dla Państwa do zebrania fantastyczne nagrody!!! Szczegóły na naszym Funpage'u: https://www.facebook.com/Cwittdental/

 

 

więcej
Kolejne, nowe zdjęcia kliniczne biomateriałów BIONNOVATION

Z przyjemnością stwierdzamy, że zainteresowanie naszymi biomateriałami BIONNOVATION wciąż rośnie. Znajdują się one również w centrum zaintersowania badaczy, dlatego wciąż pojawiają się nowe zdjęcia kliniczne. Dzisiaj możemy pokazać Państwo kolejne opracowanie, tym razem prof. dr Fabio Mizutani. Do obejrzenia i do pobrania!
 

 

więcej
Zapraszamy do obejrzenia pokonferencyjnego wywiadu prof. Markusa Hürzelera przepytanego przez dra Marcina Krywulta - polskie tłumaczenie

Co dla prof. Hürzelera jest priorytetem w procesie leczenia? Czy można zrezygnować ze stosowania łączników? Dlaczego Profesor nie stosuje cementowania i czy platform switching jest niezbędny?! Profesor opowiada m.in. o tym dlaczego podjął decyzję o stosowaniu implantów Thommen Medical. Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w filmie udostępnionym na naszym Fanpage lub na naszej stronie.

więcej
O stomatologii interdyscyplinarnej z dr. Thomasem Schindlerem 17-19 czerwiec 2016r. Gdynia

Jesteśmy tuż po pierwszym z cyklu spotkań z wybitnym wykładowcą podyplomowego studium mistrzowskiego w dziedzinie diagnostyki czynnościowej oraz terapii dysfunkcji narządu żucia doktorem Thomasem Schindlerem. Tym razem spotkanie odbyło się 17-19 czerwca 2016r. w Gdyni, zapraszamy na kolejne.

więcej
Ostatnie miejsca na szkolenia prof. dr med. dent. Markusa Hürzeler'a

Po niebywałem sukcesie konferencji prof. Markusa Hürzeler'a 29 kwietnia 2016r. w Warszawie miejsca na najbliższe kursy znikają w oczach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

więcej
Najnowsze badania kliniczne z wykorzystaniem INICELL pod kierownictwem wybitnego prof. Daniela Busera
Mamy zaszczyt udostępnić Państwu artykuł kliniczny prof. Daniela Busera. Prof. Daniel Buser jest założycielem wielu towarzystw implantolagicznych w tym światowej sławy ITI. Obecnie jest to najbardziej znana osobowość w środowisku implantologicznym na świecie. Temat badania "Early loading of titanium dental implants with an intra-operatively conditioned hydrophilic implant surface after 21 days of healing" zainteresuje każdego implantologa. Życzymy miłej lektury!
 
 
więcej
Fotorelacja z kursu prof. Hürzelera w Monachium 7-9.05.2015r.

Jesteśmy pewni, że wszyscy uczestnicy wyjechali zadowoleni, wyposażeni w dodatkową wiedzę i konkretne umiejętności praktyczne. 

więcej
Nasze implanty Thommen Medical najlepsze z najlepszych!

W 2014 r. poddano badaniu jakościowemu 3000 implantów u pacjentów szwedzkiej populacji. Okazało się, że niepowodzenie wystapiło we wczesnej fazie tylko u 0,5% badanych, w póżniejszej fazie wskaźnik ten spadł do 0%! Tak pozytywne wyniki są rezultatem najwyższej szwajcarskiej jakości i innowacji, hasła przewodniego Thommen Medical. Swoją niezawodność wykazały oczywiście implanty z superhydrofilną powierzchnią INICELL®.

więcej
Dożywotnia gwarancja na implanty Thommen Medical

Troska o pacjenta i bezpieczeństwo produktów są dla Thommen Medical najwyższym priorytetem dlatego decydując się na implanty Thommen Medical otrzymują Państwo dożywotnią gwarancję ich jakości oraz 10 letnią gwarancję na elementy protetyczne i narzędzia.

więcej
Nowy artykuł kliniczny dra Makowieckiego z udziałem naszych implantów w
"Celem pracy była ocena pierwotnej i wtórnej stabilizacji implantów firmy Thommen. Do badania użyto 20 tytanowych implantów SPI ELEMENT RC INICELL średnica 4.0 mm długość 8.0 mm z powierzchnią superhydrofilną i kondycjonowaną. Stopień pierwotnej i wtórnej stabilizacji został określony za pomocą urządzenia Osstell. Wartości dla tego urządzenia zawierają się w przedziale od 0 do 100 ISQ (Implant Stability Quotient). Badanie tą metodą jest obecnie uznane jako jedyne, które daje obiektywną -i niezależną od umiejętności operatora informację na temat stopnia stabilizacji implantu w kości. Określenie parametrów stabilizacji pozwala na podjęcie właściwej decyzji co do obciążenia wszczepu. Oceniany radiologicznie był również poziom kości brzeżnej tj. po implantacji, a następnie po 12 i 24 tygodniach".
więcej
Najnowsze zdjęcia kliniczne folii tytanowej do sterowanej regeneracji kości
Czy znają Państwo już ten produkt z naszej oferty membran? SURGITIME TITANIUM SEAL to folia tytanowa do sterowanej regeneracji kości. Tytanowa folia tworzy odpowiednią barierę dla tkanki miękkiej, a dzięki temu, że jest nieprzepuszczalna i nieresorbowalna działa równie efektywnie w przypadku jej odsłonięcia. Jest elastyczna, co pozwala ją łatwo dostosować do defektu kostnego, a jednocześnie wystarczająco sztywna, aby służyć jako utrzymywacz przestrzeni. Surgitime Titanium SEAL jest poddana elektrochemicznej pasywacji przez co jest obojętna elektrycznie i zapewnia niezaburzony wzrostnowej kości. Może być stosowana po ekstrakcji do przykrywania zębodołów poekstrakcyjnych jak i defektów periodontologicznych. Z reguły nie wymagająca dodatkowej stabilizacji.
 
Zachęcamy do zakupu!
więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
C.Witt