Cwitt Dental

Najnowsze zdjęcia kliniczne folii tytanowej do sterowanej regeneracji kości

Tytanowa folia tworzy odpowiednią barierę dla tkanki miękkiej, a dzięki temu, że jest nieprzepuszczalna i nieresorbowalna działa równie efektywnie w przypadku jej odsłonięcia. Jest elastyczna, co pozwala ją łatwo dostosować do defektu kostnego, a jednocześnie wystarczająco sztywna, aby służyć jako utrzymywacz przestrzeni. Surgitime Titanium SEAL jest poddana elektrochemicznej pasywacji przez co jest obojętna elektrycznie i zapewnia niezaburzony wzrostnowej kości. Może być stosowana po ekstrakcji do przykrywania zębodołów poekstrakcyjnych jak i defektów periodontologicznych. Z reguły nie wymagająca dodatkowej stabilizacji.
 
 
 
Procedura kliniczna
Folię należy przyciąć zgodnie z kształtem ubytku kostnego zaokrąglając dokładnie rogi. Następnie doginając folię zaadoptować do kształtu wyrostka, a w przypadku jeśli to konieczne dodatkowo ustabilizować śrubami do przeszczepów Bionnovation. Folia może pozostać nieprzykryta dziąsłem
ponieważ jest nieprzepuszczalna. Po okresie gojenia folię oraz śruby stabilizujące należy usunąć. Surgirime Titanium SEAL zastosowane przy zabezpieczeniu zębodołu poekstarkcyjnego.
 
Rozmiar
320 PLN 34 x 25 mm (grubość 0,04 mm)
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »

Korzystając ze strony, akceptujesz również politykę prywatności Dowiedz się więcej »
zamknij
C.Witt